Kurumsal

İnşaat sektörünün 2 güçlü kurumsal değeri Beyoğlu Evleri ve Anıl Beton AnılPark projesi için güçlerini birleştirdi. Dünya markası olmak, her yaştan insanın güncel gereksinimlerini, seçkin bir kalite anlayışı ile aynı bünye içinde cevaplama iddiası ve ideali için buluştular. Attıkları imzalar, gerçekleştirdikleri projeler ile doğan sinerji AnılPark projesi ile vücut buldu, prestij, kalite, güven üç temel değer olarak AnılPark’ın temelini oluşturdu.  

Bu güç birlikteliği sayesinde değişen ve globalleşen dünyada sarsılmaz bir sermaye yeterliliğine ulaşan, geçmişten gelen tüm deneyimlerini aynı potaya aktararak, hızlı hareket kabiliyeti kazanan Beyoğlu Evleri ve Anıl Beton iş ortaklığı AnılPark ile sadece yeni bir yaşam alanı inşa etmiyor, aynı anda prestij değeri yüksek bir iddiayı kanıtlıyor.

ANIL BETON, 2004 yılında Kemerburgaz Yolu Üzeri / Cendere Mevkii / Ayazağa / Sarıyer / İstanbul bölgesinde 7.000 m2 arazi üzerine 120.00 m3/ Saat üretim kapasiteli kurulan hazır beton tesisi ve yine 2016 yılında İstanbul   ALİBEYKÖY  FSM bulvarı mevkinde kurulan 120 m3/ saat üretim kapasiteli kurulan ikinci tesisi ile , yapı sektöründe faaliyet gösteren müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.


     Günümüz mega projelerinde zaruri hale gelen proje alanı içi mobil tesis kurulumu hususunda da gelişime ve değişime ayak uydurmayı başaran Anıl Beton, müşteri kitlesine bu kapsamda da modern, hızlı ve kaliteli hizmet sunabilme noktasına ulaşmıştır. Bu kapsamda Anadolu Yakası Kadıköy İlçesi sınırlarında hayata geçen İ.B.B. Kurbağalıdere Islah Projesi hazır beton ihtiyacını karşılamak için, 2 adet toplam üretim kapasitesi 300.00 m3 / Saat olan mobil hazır beton tesisini hizmete almıştır. 

25 yılda 4120 konut projesi ile deneyimini ve kalitesini ispatlayan Beyoğlu Evleri ile ortak projelere imza atan Anıl Beton hazır beton üretiminde agreganın önemine binaen yine Ayazağa Cendere bölgesinde Danış Maden işletmesi çatısı altında agrega üretim tesislerini faaliyete almıştır.

     Toplam 25 Transmikser 7 Mobil Pompa ile hizmetine devam eden Anıl Beton, 24 saat hizmet vermektedir. 

     Anıl Beton sektörün gereği tüm kalite ve kontrol belgelerine, mesleki alanda ihtiyaç duyulan tüm akreditasyonlara sahiptir. TS EN 206 - 1 standardına göre üretim yapan ve ürün kalitesini Türkiye Hazır Beton Birliği’nin KGS belgesi kapsamında denetime açık tutan Anıl Beton, kaliteye verdiği önemi bu açıdan net bir dille ifade etmektedir.

     2016 yılında artan beton talebini karşılamak üzere yapılan "taşeronluk anlaşması" ile mikser saysı 50´ye pompa sayısı 10´a çıkarılmıştır.

     Bununla beraber 2016´nın son çeyreğinde açılacak olan 3ncü hazır beton tesisiyle üretim kapasitsei 400m3/saat e çıkacaktır.

Değerlerimiz

  • Dürüstlük
  • Güvenirlik
  • Esneklik
  • Yaratıcılık
  • Mükemmeliyet
  • Karşılıklı Sevgi ve Saygı
  • Verimlilik
  • Müşteri ve Çalışanların Mutluluğu

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim ve fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturulmuştur. Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birinin yaşamakta olduğu çevrenin modern, çağdaş ve doğaya saygılı yerler olması gerektiği düşüncesindeyiz.

VİZYONUMUZ

Ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik. 
 

GİZLİLİK İLKESİ

Bu Bilgilendirme ve Aydınlatma Formu, 6698 sayılı Kişisel Vekiller İçin Korunması Kanunu ("KVK Kanun") ile gerçek kişilerin "Kişisel Verilerinin" işlenmesi ve aktarılması kapsamında hazırlanmıştır. 6698 Sayılı Kanun kapsamında, şirketimiz ile paylaşmış olduğunuzdan emin olmak her türlü güncel bilgiler "Kişisel Veri" olarak kabul edilecektir.

Sizlere ait kişisel verilerin güvenliği bizler için büyük önem taşımakta, ya da daha büyük önem taşımakta kalmak, mevzuata uygun şartlarda uygun şartlarda saklanacaktır.